TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!

  • AŞAĞIDA KAYIT DONDURMA İŞLEMLERİNE İLİŞKİN BİR YOL HARİTASI SUNULMUŞTUR.


Tezli Yüksek Lisans Öğrencileri İçin TIKLAYINIZ.

Tezsiz Yüksek Lisans Öğrencileri İçin TIKLAYINIZ.

Doktora Öğrencileri İçin TIKLAYINIZ.

Sanatta Yeterlik Öğrencileri İçin TIKLAYINIZ.


  • KAYIT DONDURMA TALEPLERİNİZİ VERİLEN BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA YAPMANIZI, TALEPTE BULUNMUŞ İSENİZ GÖZDEN GEÇİREREK YENİDEN DEĞERLENDİREBİLECEĞİNİZİ ÖNEMLE BİLDİRİRİZ.


  • 15 MAYIS 2020 TARİHİNE KADAR BAŞVURMA VE İPTAL ETME HAKKINIZ MEVCUTTUR. BAŞVURU VE İPTAL İŞLEMLERİ İÇİN KILAVUZ’a TIKLAYINIZ.


  • ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSUNDA OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN;  KAYIT DONDURMA TALEP EDİLMESİ HALİNDE YÖK BAŞKANLIĞI’NIN 16.04.2020 TARİHLİ VE 27115 SAYILI YAZISI UYARINCA İŞLEM YAPILACAĞINI ÖNEMLE BİLDİRİRİZ. İlgili yazı için TIKLAYINIZ.


  • BU ÇALIŞMANIN TAMAMI, EĞİTİME ARA VERİLEN SÜRENİN 1 HAZİRAN 2020 TARİHİNDE SONA ERMESİ DURUMU DÜŞÜNÜLEREK HAZIRLANMIŞTIR. SÜRENİN DEĞİŞMESİ HALİNDE TABLO YENİLENECEKTİR.


  • TEZ ÖNERİSİ SUNUMU, TEZ İZLEME RAPORU SUNUMU, DOKTORA YETERLİK SINAVLARI İÇİN DİJİTAL SINAV UYGULAMASINA İLİŞKİN OLARAK İSE; ÜNİVERSİTE YÖNETİMİN BELİRLEYECEĞİ ESASLAR DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDİLECEK OLUP, GEREKLİ DUYURU WEB SİTESİNDE YAPILACAKTIR.

  • TÜM SORU VE TALEPLERİNİZİ, ENSTİTÜMÜZ WEB SİTESİNDE YER ALAN ÖĞRENCİ DANIŞMA BUTONUNU KULLANARAK İLETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Öğrenci Danışma        : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduetuI8HxB7Sa27Al1kRM4xgOzweXrjt7aZM-56AHINmxMZA/viewform 

Web Sitesi                    : https://sosyalbilimler.istanbul.edu.tr/tr/_

Instagram                   : https://www.instagram.com/iusosyalbilimlerenstitusu/

Twitter                        : https://twitter.com/iusosbilens    
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ. 

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü